18.03.2015

18 marzec 2015r - prace budowlane są zakończone, niebawem odbędą się poprawki których nie dało się wykonać ze względu na warunki atmosferyczne (poprawa elewacji, czyszczenie cegły klinkierowej, odtworzenie trawników).

Obecnie oczekujemy na przyłącz prądu z TAURON-u, po jego wykonaniu przez TAURON rozpoczniemy procedurę odbiorową budynku, termin wykonania przyłącza prądu jest od nas niezależny (wykonuje wykonawca z ramienia firmy TAURON), wg. informacji jakie uzyskaliśmy jako Inwestor powinno to wkrótce nastąpić.

 

Standard

Masz wgląd w budowę swojego mieszkania

Lokalizacja

Cztero pokojowe mieszkania -4% za m2 taniej!

Opis inwestycji

Masz wgląd w budowę swojego mieszkania

O Dębowym Zakątku

Inwestycja Dębowy Zakątek położona jest przy ulicy Trybuny Ludów 25 w dzielnicy Wola Duchacka w Krakowie. Jest to jeden kameralny i funkcjonalny budynek wielorodzinny w którym zaprojektowano tylko 14 lokali mieszkalnych w metrażach: od 23 do 98,1 m2. Wszystkie lokale wyposażone są w co najmniej jeden balkon.

W ofercie mamy kawalerki, mieszkania 2,3 pokojowe oraz jedno większe.

Ze względu na architekturę, kolorystykę budynku i fakt że na przy projektowanej inwestycji rośnie piękne drzewo – dąb , a każdy z mieszkańców znajdzie tutaj swój dom inwestycja nosi nazwę Dębowy Zakątek.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Inwestor – Paweł Kwiecień

Biuro sprzedaży Południe Nieruchomości – Tomasz Gibula

projektowanie stron www Millenium Studio