Opis inwestycji

Inwestycja Dębowy Zakątek zlokalizowana jest w dzielnicy Wola Duchacka w Krakowie, w pobliżu Bonarka City Center. W okolicy znajdują są liczne przedszkola, szkoły, żłobki oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Ponadto sąsiedztwo zlokalizowanych nieopodal Parku Duchackiego i Krzemionek stanowi unikatową enklawę zieleni, gdzie można zaplanować wypoczynek z rodziną albo przejażdżkę rowerową. Należy również wspomnieć o blisko usytuowanych przystankach autobusowych, których lokalizacja stwarza dogodny dojazd do dowolnego miejsca Krakowa

Dębowy Zakątek to inwestycja obejmująca nowoczesny i funkcjonalny budynek wielorodzinny o wysokości czterech kondygnacji. Na projekt składa się 14 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych układach i metrażach od 23 do 98,1 m2. Są to zarówno mieszkania 2 - i 3 -pokojowe, jak i kawalerki, a dla osób poszukujących przestrzeni - lokale z większą ilością pomieszczeń. Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon, a w przypadku lokali o większym metrażu - dwa balkony. Na poziomie 0 znajdują się garaże, natomiast przed budynkiem przewidziano miejsca postojowe dla gości.Układ architektoniczny inwestycji wykorzystuje sprawdzone i lubiane przez mieszkańców rozwiązanie, jakim jest wspólna przestrzeń wewnętrzną. Przytulny ogród wypełniony zielenią, z elementami małej architektury na pewno znajdzie uznanie w oczach przyszłych mieszkańców. To idealne miejsca do spotkań sąsiedzkich, relaksu i zabaw dzieci.

Standard

Masz wgląd w budowę swojego mieszkania

Lokalizacja

Cztero pokojowe mieszkania -4% za m2 taniej!

Opis inwestycji

Masz wgląd w budowę swojego mieszkania

O Dębowym Zakątku

Inwestycja Dębowy Zakątek położona jest przy ulicy Trybuny Ludów 25 w dzielnicy Wola Duchacka w Krakowie. Jest to jeden kameralny i funkcjonalny budynek wielorodzinny w którym zaprojektowano tylko 14 lokali mieszkalnych w metrażach: od 23 do 98,1 m2. Wszystkie lokale wyposażone są w co najmniej jeden balkon.

W ofercie mamy kawalerki, mieszkania 2,3 pokojowe oraz jedno większe.

Ze względu na architekturę, kolorystykę budynku i fakt że na przy projektowanej inwestycji rośnie piękne drzewo – dąb , a każdy z mieszkańców znajdzie tutaj swój dom inwestycja nosi nazwę Dębowy Zakątek.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Inwestor – Paweł Kwiecień

Biuro sprzedaży Południe Nieruchomości – Tomasz Gibula

projektowanie stron www Millenium Studio